SK EN DE
neprehliadnite
Priestor na prenájom

Luna Centrum ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 21,48m2. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácii nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 911 330 359 alebo mailom na management@hotelluna.sk .

 

 

O nás

Zabaviť Vašich malých zbojníkov a princezné občas nie je zábava. Pokiaľ si plánujete v kľude vychutnať kávičku s priateľkou alebo pochutiť si na špecialitkách z našej kuchyne, prípadne si potrebujete niečo vybaviť a chcete spraviť radosť deťom, navštívte detský kútik v hoteli Luna. 

Detský kútik sa nachádza na 1. poschodí a je súčasťou reštaurácie. 100mpredstavuje priestor pre hry, zábavu a napĺňanie detských túžob.

Nielen plyšové hračky, autíčka, bábiky, šmýkačky, bazén s guličkami, minihojdačku, gumené prekážky a preliezačky, spoločenské hry nájdete v detskom kútiku.

O Vaše deti sa postará skúsený a odborný personál s pedagogickým alebo zdravotným vzdelaním. Kútik je určený pre deti od 3 do 10 rokov. Do 3 rokov sa môžu deti v detskom kútiku zdržiavať iba v sprievode rodiča alebo osoby staršej ako 18 rokov.

Ponúkame Vám tiež skvelú možnosť usporiadať v priestoroch reštaurácie a detského kútika detskú oslavu, či už pri príležitosti narodenín alebo inej výnimočnej udalosti. Prežite s nami nezabudnuteľné chvíle plné zábavy, chutného občerstvenia a príjemných prekvapení. 

 

Na všetky deti sa tešia naše animátorky!

Detský kútik je pre rodičov konzumujúcich na reštaurácii GRÁTIS.

 

Na toalete sa nachádza prebaľovací pult a detský stupienok k umývadlu. 

 

 

Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt