SK EN DE
neprehliadnite
Priestor na prenájom

Luna Centrum ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 21,48m2. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácii nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 911 330 359 alebo mailom na management@hotelluna.sk .

 

 

Kariéra

Máte záujem doplniť náš team alebo poznáte niekoho, kto by bol vhodným kandidátom?

Momentálne máme voľné nasledovné pozície:

 

ČAŠNÍK

Hľadáme šikovného čašníka do nášho rozrastajúceho sa tímu!

Oceníte vášeň pre jedlo, samotnú chuť a výbornú atmosféru? Máte kvalitné skúsenosti z oblasti reštauračného biznisu? Je pre Vás výzvou pracovať v kreatívnom prostredí, byť dokonalým hostiteľom, vytvárať okolo seba dobrú atmosféru?

Tak potom hľadáme niekoho, ako ste Vy!

Náš čašník má byť:

... musí zvládať stresové situácie, vysoké pracovné nasadenie, musí mať cit pre detail, silnú orientáciu na zákazníka a príjemné vystupovanie.

Úlohou čašníka bude prijímanie a usádzanie hostí, poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov, obsluha pri stole, spolupráca pri zostavovaní nápojového lístka, výroba miešaných nápojov podľa receptúr a ich servírovanie, účtovanie tržieb hosťom, príprava a aranžovanie miestnosti a tabúľ, účasť na príprave a obsluha pri slávnostných akciách, prijímanie, prerokovávanie, príp. odovzdávanie reklamácií kuchyni, či inému oddeleniu, dodržiavanie hygienických predpisov v rámci platnej legislatívy, zúčastňovanie sa inventarizácie.

My Vám ponúkame:

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkaný plat (brutto):  dohoda
Termín nástupu:   na základe dohody
Druh pracovného pomeru: dohodou
Typ práce:     čašník

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie:  stredná odborná škola
Jazykové znalosti:      anglický alebo nemecký jazyk alebo francúzsky alebo taliansky – mierne pokročilý     
Zameranie:    čašník
Vhodné pre absolventa:     áno

V prípade záujmu, svoje štruktúrované životopisy s fotografiou v slovenskom jazyku spolu so žiadosťou a motivačným listom posielajte e-mailom na: management@hotelluna.sk. K žiadosti priložte aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Zároveň si vyhradzujeme právo odpovedať len vybraným uchádzačom.

 

 

Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt