SK EN DE
neprehliadnite
Priestor na prenájom

Luna Centrum ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 21,48m2. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácii nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 911 330 359 alebo mailom na management@hotelluna.sk .

 

 

Kongres

"Váš partner pre úspešné konferencie"

  

 

Hotel Luna*** je pre svoju komplexnú ponuku služieb, výbornú polohu v srdci Slovenska a dostupnosť vyhľadávaným miestom pre organizovanie seminárov, kongresov, firemných eventov a iných spoločenských podujatí.

Výnimočný dôraz kladieme na individuálny prístup a požiadavky klienta. 

K dispozícii je Vám samostatná elegantná klimatizovaná KONGRESOVÁ SÁLA zariadená vo francúzskom vintage štýle s celkovou kapacitou 150 osôb, podľa typu usporiadania. Kongresová sála poskytuje vhodný priestor pre firemné školeniafiremné semináre kongresymeetingyškoliace firemné tréningy, snemy, bankety, plesy, recepcie, rauty a pod. Sála je vybavená profesionálnou vzduchotechnikou a zvukotesnou priečkou je možné ju rozdeliť na dve samostatné časti - Kongresovú sálu č. 1 a Kongresovú sálu č. 2. Každá miestnosť má plochu cca 100 m2 a po otvorení deliacej steny vznikne priestor s rozholou 200 m2.

Hotel Luna má k dispozicíí aj SALÓNIK pre 10 osôb. Poskytuje vhodný priestor pre firemné poradymalé školeniafiremné meetingypracovné obedy, či večere. V salóniku je internetové pripojenie. 

 

Radi pre Vás zorganizujeme netradičné večere, party, barmanskú show či ochutnávku vín, whisky a pod.

V prípade záujmu Vám na Vašu akciu radi pripravíme Konferenčný balík.

Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt