SK EN DE
neprehliadnite
STEAKOVÉ DNISTEAKOVÉ DNI

viac info v sekcii Gastronómia/špeciálna ponuka

NOVÝ JEDÁLNY LíSTOKNOVÝ JEDÁLNY LíSTOK

Milí hostia, hovorí sa, že zmena je život a preto Vám prinášame vynovený jedálny lístok, v ktorom nájdete množstvo chutných noviniek. Tak neváhajte a príďte ochutnať nové jedlá do našej reštaurácie alebo si ich vychutnať na našich letných terasách. Prajeme Vám dobrú chuť.

viac info v sekcii Gastronómia/informácie na stiahnutie

BIZNIS BALÍKBIZNIS BALÍK

viac info v sekcii Kongres/Kongresová sála

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍNZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN

Milí hostia,

radi by sme Vás upozornili na zmenu otváracích hodín reštaurácie Luna. Od pondelka do soboty bude naša reštaurácia otvorená od 6:30 do 24:00 a v nedeľu od 6:30 do 22:00. Za pochopenie ďakujeme.

ČajeČaje

kolekcia Elements v reštaurácii Luna

viac info v sekcii Gastro/Špeciálna ponuka

 

 

Kongres

"Váš partner pre úspešné konferencie"

  

 

Hotel Luna*** je pre svoju komplexnú ponuku služieb, výbornú polohu v srdci Slovenska a dostupnosť vyhľadávaným miestom pre organizovanie seminárov, kongresov, firemných eventov a iných spoločenských podujatí.

Výnimočný dôraz kladieme na individuálny prístup a požiadavky klienta. 

K dispozícii je Vám samostatná elegantná klimatizovaná KONGRESOVÁ SÁLA zariadená vo francúzskom vintage štýle s celkovou kapacitou 150 osôb, podľa typu usporiadania. Kongresová sála poskytuje vhodný priestor pre firemné školeniafiremné semináre kongresymeetingyškoliace firemné tréningy, snemy, bankety, plesy, recepcie, rauty a pod. Sála je vybavená profesionálnou vzduchotechnikou a zvukotesnou priečkou je možné ju rozdeliť na dve samostatné časti - Kongresovú sálu č. 1 a Kongresovú sálu č. 2. Každá miestnosť má plochu cca 100 m2 a po otvorení deliacej steny vznikne priestor s rozholou 200 m2.

Hotel Luna má k dispozicíí aj SALÓNIK pre 10 osôb. Poskytuje vhodný priestor pre firemné poradymalé školeniafiremné meetingypracovné obedy, či večere. V salóniku je internetové pripojenie. 

 

Radi pre Vás zorganizujeme netradičné večere, party, barmanskú show či ochutnávku vín, whisky a pod.

V prípade záujmu Vám na Vašu akciu radi pripravíme Konferenčný balík.

Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt