SK EN DE
neprehliadnite
Priestor na prenájom

Luna Centrum ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 21,48m2. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácii nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 911 330 359 alebo mailom na management@hotelluna.sk .

 

 

Kongresová sála

"Váš partner pre úspešné konferencie"

Elegantná multifunkčná kongresová sála zariadená vo francúzskom vintage štýle poskytuje vhodný priestor pre firemné školeniafiremné semináre kongresymeetingyškoliace firemné tréningy, snemy, bankety, plesy, recepcie, rauty a pod. Kongresová sála je umiestnená medzi ubytovacou a reštauračnou časťou, pričom v reštauračnej časti sa nachádza aj kaviarenská časť, ktorú hostia využívajú počas prestávok. Do sály vedie aj bezbariérový prístup.

Kapacita sály je 150 miest, podľa typu rozloženia. 

Plne klimatizovaná sála je vybavená profesionálnou vzduchotechnikou a kompletnou prezentačnou a audiovizuálnou technikou:

Sála disponuje aj tanečným parketom, čo umožňuje realizáciu spoločenských podujatí.

Kongresová sála je presvetlená prirodzeným denným svetlom s Wi-Fi a Lan pripojením na internet.  Počas coffee breakových prestávok si môžete oddýchnuť na bočnej letnej terase.  V blízkosti sa nachádza bar, kde si počas prestávok môžete dať kávu prípadne iný nápoj na osvieženie. Coffee break je situovaný do priestoru kongresovej sály.

Pre hostí je k dispozícii hotelové parkovisko. 

 

 

Fotka používateľa LUNA Centrum. Náš hotel Vám okrem osláv a svadieb ponúka aj kongresové služby. Preto nepremeškajte a využite našu akciu na usporiadanie firemného školenia u nás.
   
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt