SK EN DE
neprehliadnite
Priestor na prenájom

Luna Centrum ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 21,48m2. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácii nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 911 330 359 alebo mailom na management@hotelluna.sk .

 

 

Kongresová sála 1

"Váš partner pre úspešné konferencie"

Kongresová sála 1 poskytuje vhodný priestor pre firemné školeniafiremné semináre kongresymeetingyškoliace firemné tréningy a pod. do 80 osôb, podľa typu sedenia. Kongresová sála vzniká predelením veľkej kongresovej sály zvukotesnou priečkou na 2 samostatné časti. Sála je umiestnená medzi ubytovacou a reštauračnou časťou, pričom sála má bližší vstup od reštauračnej časti.  Do sály vedie aj bezbariérový prístup.

Plne klimatizovaná sála je vybavená profesionálnou vzduchotechnikou a kompletnou prezentačnou a audiovizuálnou technikou:

Sála disponuje aj tanečným parketom, čo umožňuje realizáciu spoločenských podujatí.

Externe v prípade požiadavky zabezpečíme: pódium, tlmočnícke zariadenie, rečnícky pult.

Kongresová sála je presvetlená prirodzeným denným svetlom s Wi-Fi a Lan pripojením na internet.  Počas coffee breakových prestávok si môžete oddýchnuť na bočnej letnej terase.  V blízkosti sa nachádza bar, kde si počas prestávok môžete dať kávu prípadne iný nápoj na osvieženie. Coffee break je situovaný do priestoru kongresovej sály.

Pre hostí je k dispozícii hotelové parkovisko. 

 

 

Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt