SK EN DE
neprehliadnite
STEAKOVÉ DNISTEAKOVÉ DNI

viac info v sekcii Gastronómia/špeciálna ponuka

NOVÝ JEDÁLNY LíSTOKNOVÝ JEDÁLNY LíSTOK

Milí hostia, hovorí sa, že zmena je život a preto Vám prinášame vynovený jedálny lístok, v ktorom nájdete množstvo chutných noviniek. Tak neváhajte a príďte ochutnať nové jedlá do našej reštaurácie alebo si ich vychutnať na našich letných terasách. Prajeme Vám dobrú chuť.

viac info v sekcii Gastronómia/informácie na stiahnutie

BIZNIS BALÍKBIZNIS BALÍK

viac info v sekcii Kongres/Kongresová sála

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍNZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN

Milí hostia,

radi by sme Vás upozornili na zmenu otváracích hodín reštaurácie Luna. Od pondelka do soboty bude naša reštaurácia otvorená od 6:30 do 24:00 a v nedeľu od 6:30 do 22:00. Za pochopenie ďakujeme.

ČajeČaje

kolekcia Elements v reštaurácii Luna

viac info v sekcii Gastro/Špeciálna ponuka

 

 

Kongresová sála 2

"Váš partner pre úspešné konferencie"

Kongresová sála 2 poskytuje vhodný priestor pre firemné školeniafiremné semináre kongresymeetingyškoliace firemné tréningy a pod. do 70 osôb, podľa typu sedenia. Kongresová sála vzniká predelením veľkej kongresovej sály zvukotesnou priečkou na 2 samostatné časti. Sála je umiestnená medzi ubytovacou a reštauračnou časťou, pričom sála má bližší vstup od ubytovacej časti.  Do sály vedie aj bezbariérový prístup.

Plne klimatizovaná sála je vybavená profesionálnou vzduchotechnikou a kompletnou prezentačnou a audiovizuálnou technikou:

Externe v prípade požiadavky zabezpečíme: pódium, tlmočnícke zariadenie, rečnícky pult.

Sála je presvetlená prirodzeným denným svetlom s Wi-Fi a Lan pripojením na internet.  Počas coffee breakových prestávok si môžete oddýchnuť na bočnej letnej terase.  V blízkosti sa nachádza bar, kde si počas prestávok môžete dať kávu prípadne iný nápoj na osvieženie. Coffee break je situovaný do priestoru kongresovej sály.

Pre hostí je k dispozícii hotelové parkovisko. 

 

Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt