SK EN DE
neprehliadnite
Priestor na prenájom

Luna Centrum ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 21,48m2. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácii nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 911 330 359 alebo mailom na management@hotelluna.sk .

NOVÝ JEDÁLNY LíSTOKNOVÝ JEDÁLNY LíSTOK

Milí hostia, hovorí sa, že zmena je život a preto Vám prinášame vynovený jedálny lístok, v ktorom nájdete množstvo chutných noviniek. Tak neváhajte a príďte ochutnať nové jedlá do našej reštaurácie alebo si ich vychutnať na našich letných terasách. Prajeme Vám dobrú chuť.

viac info v sekcii Gastronómia/informácie na stiahnutie

BIZNIS BALÍKBIZNIS BALÍK

viac info v sekcii Kongres/Kongresová sála

 

 

Salónik

"Váš partner pre úspešné konferencie"

Salónik poskytuje vhodný priestor pre firemné poradymalé školeniafiremné meetingypracovné obedy, či večere do 10 osôb. Salónik sa nachádza v obchodných priestoroch LUNA Centra a je vzdialený od reštauračnej časti 15m. 

V salóniku je internetové pripojenie. Do salónika je možné si doobjednať kompletnú prezentačnú techniku: projektor, plátno a flipchart.

Priestor je presvetlený prirodzeným denným svetlom s Wi-Fi a Lan pripojením na internet. Počas coffee breakových prestávok si môžete oddýchnuť na bočnej letnej terase. Coffee break je situovaný do priestoru salónika.

Pre hostí je k dispozícii hotelové parkovisko. 

 

Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt