SK EN DE
neprehliadnite
Priestor na prenájom

Luna Centrum ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 21,48m2. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácii nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 911 330 359 alebo mailom na management@hotelluna.sk .

NOVÝ JEDÁLNY LíSTOKNOVÝ JEDÁLNY LíSTOK

Milí hostia, hovorí sa, že zmena je život a preto Vám prinášame vynovený jedálny lístok, v ktorom nájdete množstvo chutných noviniek. Tak neváhajte a príďte ochutnať nové jedlá do našej reštaurácie alebo si ich vychutnať na našich letných terasách. Prajeme Vám dobrú chuť.

viac info v sekcii Gastronómia/informácie na stiahnutie

BIZNIS BALÍKBIZNIS BALÍK

viac info v sekcii Kongres/Kongresová sála

 

 

Nakupovanie

Moderné nákupno – administratívne a zábavne centrum LUNA je situované v bezprostrednej blízkosti námestia v centre Žiari nad Hronom. V lokalite so spádovou oblasťou takmer 107.000 obyvateľov (priamo Žiar nad Hronom 20.000 obyvateľov, ďalej Kremnica, Nová Baňa, Žarnovica, Banská Štiavnica a okolie) ponúka široký sortiment tovarov a služieb ako aj možnosti oddychu a zábavy pre všetky vekové skupiny. Celková plocha s viac ako 2.600 m2 okrem obchodných a administratívnych priestorov poskytuje taktiež 24 izieb zrekonštruovaného hotela, ktorý je súčasťou a 50 parkovacích miest.

Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt