SK EN DE
neprehliadnite
Priestor na prenájom

Luna Centrum ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 21,48m2. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácii nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 911 330 359 alebo mailom na management@hotelluna.sk .

NOVÝ JEDÁLNY LíSTOKNOVÝ JEDÁLNY LíSTOK

Milí hostia, hovorí sa, že zmena je život a preto Vám prinášame vynovený jedálny lístok, v ktorom nájdete množstvo chutných noviniek. Tak neváhajte a príďte ochutnať nové jedlá do našej reštaurácie alebo si ich vychutnať na našich letných terasách. Prajeme Vám dobrú chuť.

viac info v sekcii Gastronómia/informácie na stiahnutie

BIZNIS BALÍKBIZNIS BALÍK

viac info v sekcii Kongres/Kongresová sála

 

 

Dostupnosť

Autom:  LUNA Centrum je ľahko prístupné z rýchlostnej komunikácie I. triedy E572 Handlová, ktorá spája Žiar nad Hronom s Prievidzou.

 

Pešo: LUNA Centrum je priamo prepojené s Námestím Matice Slovenskej teda aj s pešou zónou mesta. Pred Obchodným centrom je jediný podchod popod hlavnú cestu.

 

MHD: Hlavná autobusová stanica je od LUNA Centra vzdialená asi 0,5 km a oproti Obchodnému centru je zástavka prímestských autobusov.

 

Parkovisko: LUNA Centrum má dve vlastné parkoviská s 50 parkovacími miestami, ktoré sú umiestnené z dvoch strán Obchodného centra. 

 
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt