SK EN DE
neprehliadnite
STEAKOVÉ DNISTEAKOVÉ DNI

viac info v sekcii Gastronómia/špeciálna ponuka

NOVÝ JEDÁLNY LíSTOKNOVÝ JEDÁLNY LíSTOK

Milí hostia, hovorí sa, že zmena je život a preto Vám prinášame vynovený jedálny lístok, v ktorom nájdete množstvo chutných noviniek. Tak neváhajte a príďte ochutnať nové jedlá do našej reštaurácie alebo si ich vychutnať na našich letných terasách. Prajeme Vám dobrú chuť.

viac info v sekcii Gastronómia/informácie na stiahnutie

BIZNIS BALÍKBIZNIS BALÍK

viac info v sekcii Kongres/Kongresová sála

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍNZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN

Milí hostia,

radi by sme Vás upozornili na zmenu otváracích hodín reštaurácie Luna. Od pondelka do soboty bude naša reštaurácia otvorená od 6:30 do 24:00 a v nedeľu od 6:30 do 22:00. Za pochopenie ďakujeme.

ČajeČaje

kolekcia Elements v reštaurácii Luna

viac info v sekcii Gastro/Špeciálna ponuka

 

 

Dostupnosť

Autom:  LUNA Centrum je ľahko prístupné z rýchlostnej komunikácie I. triedy E572 Handlová, ktorá spája Žiar nad Hronom s Prievidzou.

 

Pešo: LUNA Centrum je priamo prepojené s Námestím Matice Slovenskej teda aj s pešou zónou mesta. Pred Obchodným centrom je jediný podchod popod hlavnú cestu.

 

MHD: Hlavná autobusová stanica je od LUNA Centra vzdialená asi 0,5 km a oproti Obchodnému centru je zástavka prímestských autobusov.

 

Parkovisko: LUNA Centrum má dve vlastné parkoviská s 50 parkovacími miestami, ktoré sú umiestnené z dvoch strán Obchodného centra. 

 
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt