SK EN DE
neprehliadnite
Priestor na prenájom

Luna Centrum ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 21,48m2. V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácii nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 911 330 359 alebo mailom na management@hotelluna.sk .

NOVÝ JEDÁLNY LíSTOKNOVÝ JEDÁLNY LíSTOK

Milí hostia, hovorí sa, že zmena je život a preto Vám prinášame vynovený jedálny lístok, v ktorom nájdete množstvo chutných noviniek. Tak neváhajte a príďte ochutnať nové jedlá do našej reštaurácie alebo si ich vychutnať na našich letných terasách. Prajeme Vám dobrú chuť.

viac info v sekcii Gastronómia/informácie na stiahnutie

BIZNIS BALÍKBIZNIS BALÍK

viac info v sekcii Kongres/Kongresová sála

 

 

Ubytovanie

Hotel LUNA*** ponúka v centre mesta pohodlné ubytovanie v 14 moderne zariadených dvojlôžkových izbách, 7 jednolôžkových izbách a 2 apartmánoch s celkovou kapacitou 41 lôžok.

Všetky izby a apartmány sú nefajčiarske a sú vybavené pevnými lôžkami. K dispozícii sú aj 3 prísteľky (pevné lôžko alebo rozkladacia pohovka) a detské postieľky.

Súčasťou vybavenia LCD televízor, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom. Vo všetkých priestoroch hotela je bezplatné WiFi pripojenie. Ubytovaní hostia majú parkovanie na súkromnom parkovisku hotela grátis.

Hotel je ideálnym miestom aj pre rodinné pobyty. V roku 2015 získal certifikát baby friendly hotel v rámci programu "Vstúpte s dieťaťom".  

Možnosť ubytovania poskytujeme 24 hodín denne.

 

Možnosti platby:

Akceptujeme nasledovné platobné karty a členskú kartu BusinessInn.

                                    

 

 

 Stiahnuť cenník ubytovania

 

 

Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Váš prehliadač nepodporuje zobrazenie objektov!
Kontakt